Tijdens de komende editie van de vakbeurs Logistica, van 28 t/m 30 november in de Jaarbeurs Utrecht, presenteert A-Safe diverse nieuwe producten. Tevens toont de producent van flexibele aanrijdbeveiligingen een serie spectaculaire live-tests.
A-Safe neemt deel aan meerdere Scala’s, waarop processen binnen logistieke omgevingen worden nagebootst. Op het Scala Move geeft A-Safe een live-test, waarbij met grote kracht en snelheid de aanrijdbeveiliging wordt geraakt. Beursbezoekers kunnen zo met eigen ogen zien hoe flexibel de aanrijdbeveiliging is en hoe deze na de aanrijding weer in originele staat terugkeert.
Op haar eigen stand (B090 in Hal 1) demonstreert A-Safe de Rack Guard tester. Ook worden hier verschillende nieuwe producten gepresenteerd.
Tags:
A-Safe, Aanrijdbescherming, Aanrijdbeveiliging, Logistica, Logistica 2017, Scala Logistica, Veiligheid
Als specialist in flexibele aanrijdbeveiligingen toont ...

Tijdens Logistica 2017 tonen de Scala's Move, Store, Pi...

Tegen het slot van de laatste dag op Logistica 2017 vro...